ANTALYA MİGROS ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Antalya Migros Alışveriş Merkezi 6 Haziran 2001 tarihinde Antalya’nın ilk alışveriş merkezi olarak kapılarını ziyaretçilere açmıştır. Migros markasının bölgedeki gücü ile uluslararası, yerel, giyim, teknoloji, dayanıklı tüketim, kuyum sektöründeki güçlü markaları buluşturup, Antalya’nın ilk büyük alışveriş merkezi olarak şehrin turizmdeki popülaritesini arttırarak, dünyanın önemli turizm merkezleriyle her alanda rekabet etmesine olanak sağlamıştır.

32.000 m2 kiralanabilir alan üzerinde 130 ihtisas mağazasıyla, Boyner, Media Markt, Zara, Mango, Tommy Hilfiger, Lacoste, Mavi, Xiaomi, Lcwaikiki gibi yerel ve uluslararası düzeydeki kalite garantili prestijli markalarıyla, geniş ürün yelpazesiyle, dünya ve Türk damak tadına hitap eden geniş fast food alanıyla, 30 kasalı 5M Migros Hipermarketiyle ve kültürel/sosyal etkinlikleriyle klimatize bir ortamda alışveriş yapma keyfini ziyaretçilerine sunmaktadır. Alışveriş merkezinin otopark alanı 1300 araç kapasitesine sahiptir. Merkezin üç ayrı girişi vardır. Hipermarket giriş katta yer almakta, sekiz salonlu sinema ile fast food alanları birinci katta yer almaktadır. Yemek yeme ve oturma alanları, güney tarafta Akdeniz ve Beydağı manzaralarına bakmaktadır.

 

 ECE TÜRKİYE PROJE YÖNETİMİ A.Ş.

Alışveriş merkezleri ve çok fonksiyonlu yapıların uzmanı

2000 yılında İstanbul’da kurulmuş olan ECE Türkiye, yönetmekte olduğu yaklaşık 200 alışveriş merkezi ile Avrupa sektör lideri olan Alman ECE Marketplaces’e bağlı bir şirkettir. Otto ailesinin uluslararası gayrimenkul geliştirme ve yönetim firması ECE Group’a bağlı olarak faaliyet gösteren ECE Marketplaces, alışveriş merkezlerinin profesyonel yönetimi ve pazarlaması ile bu merkezlerin canlı çarşılara ve çekici kent merkezlerine dönüştürülmesi alanında 55 yılı aşkın bir tecrübeye ve geniş kapsamlı uzmanlığa sahiptir.

Bir yatırım ve tam kapsamlı hizmet firması olan ECE Türkiye, alışveriş merkezlerinin geliştirilmesi ile ilgili mimari ve konsept planlama, proje yönetimi, kiralama, AVM ve mülk yönetimi, bütçeleme ile finansal ve hukuki hizmetlerin tümünü tek elden sunmaktadır. Firma, bununla birlikte alışveriş merkezlerini bir platform olarak görmekte ve ortak çalışma alanları, sağlık ve kültür merkezleri, yeme-içme ve eğlence alanları veya marka showroom’ları gibi alışveriş harici branş ve fonksiyonları da entegre ederek bu kompleks yapıların çekim gücünü artırmaktadır.

Türkiye’de 20, Avrupa’da ise 55 yılı aşkın tecrübesi ile ECE, projeye özel sunduğu hizmetler, yenilikçi konseptler, güçlü mağaza ve marka karması, profesyonel yaklaşım ve uzmanlığı, müşteri odaklı stratejisi ve yüksek performans bilinirliği ile perakende sektörünün geleceğine yatırım yapmaktadır.